Akcyza – deklaracje, tłumaczenia, rejestracja cały Śląsk


Akcyza - deklaracje, tłumaczenia, rejestracja cały Śląsk
MK FINANSE - Innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. . Ogłoszenia Wielkopolskie
Zobacz ogłoszenieID Ogłoszenia #39688

Treść Ogłoszenia

12345
Loading...


ID: #39688


Ocena:

12345
Loading...


DODAJ OGŁOSZENIE

MK FINANSE – Innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

MK FINANSE to biuro rachunkowe znajdujące się przy ul. Lecha 5/4a w Gnieźnie, które zajmuje się kompleksową obsługę księgową dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej, w zakresie rachunkowości, podatków i kadr.

Nasze biuro specjalizuje się także w outsourcingu księgowym dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. W zakresie działań outsourcingowych znajdują się m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych i książek przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji środków trwałych, przygotowanie sprawozdań rocznych oraz wiele innych działań dodatkowych takich jak: wyprowadzanie zaległości, opracowanie zakładowego planu kont, wystawianie faktur, rachunków, sporządzanie miesięcznych / kwartalnych zestawień faktur kosztowych i przychodowych i innych dokumentów.

Załatwiamy wszystko za klienta począwszy od sporządzenia dokumentacji rejestracyjnej po dokonanie zmian czy też likwidację działalności. Reprezentujemy także wszystkich naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności.

Nasze biuro prowadzi m.in.:
– księgę przychodów i rozchodów
– księgi handlowego
– ryczałt ewidencjonowany,
– rozliczenia podatkowe i ZUS
– analizę finansową, obsługę kadrowo-płacową

Zajmujemy się również sporządzaniem wniosków o dofinansowanie do Powiatowego Urzędy Pracy – w tym wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej (specjalne zniżki dla klientów, którzy zdecydują się na prowadzenie przez nas księgowości już po założeniu firmy!)

Więcej informacji na naszej stronie: www.mkfinanse.com


Wypowiedz się

clear