Bezpłatna pożyczka w viasmsViaSMS to jedna z tańszych firm pożyczkowych. Nowy klient może zaciągnąć pożyczkę bez żadnych kosztów. Niestety pierwsza pożyczka może wynieść maksymalnie 800 zł Kolejne pożyczki mogą być już wyższe, warto podkreślić, że koszt kolejnej pożyczki jest niższy w porównaniu do konkurencyjnych firm pożyczkowych.

Pożyczkę w ViaSms można w każdej chwili przedłużyć o 7, 14 lub 30 dni. Podobnie jak w przypadku prowizji koszt przedłużenia pożyczki jest niższy niż u konkurencji.

Zobacz ile będzie Cie kosztowała pożyczka w ViaSms


Poniżej przedstawiliśmy oferty szybkiej pożyczki, najkorzystniejsze dla Ciebie. W tych firmach masz największą szansę na pożyczkę za 0 zł.

Jeżeli nie wiesz z której oferty skorzystać, obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, wypełnij multiwniosek kredytowy, w ten sposób, tylko pożyczkodawcy, którzy zdecydują sie na udzielenie Ci pożyczki będą się z Toba kontaktować.

Wypełnij multiwniosek

5
VIASMS
Kalkulator pożyczek VIASMS
Pierwsza Pożyczka
500 zł.
Max. 1500
Oddajesz
500 zł.
Max. na 30 dni
Koszt
0 zł.
RRSO 0%

VIASMS – Złóż wniosek »

▼ Wydłużenie pożyczki

Dla pożyczki 500 zł udzielonej na 30 dni: na okres 7 dni: 48 zł, na okres 14 dni: 68 zł, na okres 30 dni: 107 zł.

Przedłużenie terminu spłaty wykonuje się wyłącznie na wniosek Pożyczkobiorcy. Koszt takiego przedłużenia zależy od kwoty pożyczki, czasu, na jaki została ona udzielona oraz okresu przedłużenia.

▼ Dodatkowe koszty

Maks. koszt opóźnienia o 30 dni: 92,50 zł* + odsetki karne (czterokrotność stopy lombardowej NBP: 10%)

* Łączny koszt monitów upominawczych.

** Koszty nieterminowości są to koszty windykacyjne, które mogą na dalszym etapie wzrosnąć także o koszty sądowe, windykacji zewnętrznej, a także o koszty komornicze. Opóźnienie w spłacie zadłużenia może także skutkować obniżeniem zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy.

▼ Dodatkowe informacje

Wiek pożyczkobiorcy: 20 – 65 lat, okres pożyczki: 7 – 30 dni

Przelew środków: nawet do 15 minut od pozytywnej decyzji kredytowej (jeśli klient ma rachunek w tym samym banku co firma, w przeciwnym razie do 3 dni)

Konta bankowe pożyczkodawcy: Alior Bank, BRE (mBank / Multibank), BZ WBK, PKO Bank Polski/ Inteligo, Millennium Bank, Bank Pekao SA, ING Bank

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, ZBP, ERIF BIG, KRD BIG oraz BIG InfoMonitor

Kontakt
email: info@viasms.pl

Telefon: BOK: 22-291-53-55,

Godziny pracy:
pon. – pt.: 8.00 – 22.00
sob.: 8.00 – 18.00

11 komentarzy
 1. Marek says:
  Posted 27 września 2016 at 07:58 | Permalink

  Równiez polecam pożyczkę w Via Sms,szybko i sprawnie, wcześniej pożyczałem w ferratum i trwało to cały dzień, w Via Sms po maksymalnie 20 minutach miałem pieniądze na koncie.

 2. grecko says:
  Posted 1 października 2016 at 15:44 | Permalink

  W viasms super jest to, że można złożyć……wniosek przez smsa, co znacznie przyśpiesza cały proces oczekiwania na pożyczkę, ja w sumie czekałam około 30 minut na pieniądze więc poszło naprawdę bardzo sprawnie.

 3. ewka says:
  Posted 20 października 2016 at 19:45 | Permalink

  Bardzo dobra i uczciwa firma, mają dobre znizki……na prowizję, nie zdzieraja i nie ma żadnych kruczków w umowach, moge spokojni polecic viasms nie tylko znajomym

 4. klemenska says:
  Posted 25 października 2016 at 11:45 | Permalink

  W viasma masz jasną umowę i warunki, wystarczy……im podać jedynie dane z dowodu i zrobić przelew na 1 grosz i zaraz przelewają kasę na konto więc szybko działają.

 5. haraszka says:
  Posted 18 grudnia 2016 at 00:41 | Permalink

  Sprawdzona firma, wszystko jasne bez żadnych……haczyków, przelewy robią szybko, a jak jesteś ich stałym klientem to możesz liczyć na naprawdę bardzo korzystne warunki.


Wypowiedz się

clear