Bezpłatna pożyczka w viasmsViaSMS to jedna z tańszych firm pożyczkowych. Nowy klient może zaciągnąć pożyczkę bez żadnych kosztów. Niestety pierwsza pożyczka może wynieść maksymalnie 800 zł Kolejne pożyczki mogą być już wyższe, warto podkreślić, że koszt kolejnej pożyczki jest niższy w porównaniu do konkurencyjnych firm pożyczkowych.

Pożyczkę w ViaSms można w każdej chwili przedłużyć o 7, 14 lub 30 dni. Podobnie jak w przypadku prowizji koszt przedłużenia pożyczki jest niższy niż u konkurencji.

Zobacz ile będzie Cie kosztowała pożyczka w ViaSms


Poniżej przedstawiliśmy oferty szybkiej pożyczki, najkorzystniejsze dla Ciebie. W tych firmach masz największą szansę na pożyczkę za 0 zł.

Jeżeli nie wiesz z której oferty skorzystać, obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, wypełnij multiwniosek kredytowy, w ten sposób, tylko pożyczkodawcy, którzy zdecydują sie na udzielenie Ci pożyczki będą się z Toba kontaktować.

Wypełnij multiwniosek

5
VIASMS
Darmowa pożyczka VIASMS
Pierwsza Pożyczka
500 zł.
Max. 1500
Oddajesz
500 zł.
Max. na 30 dni
Koszt
0 zł.
RRSO 0%

VIASMS – Złóż wniosek »

▼ Wydłużenie pożyczki

Dla pożyczki 500 zł udzielonej na 30 dni: na okres 7 dni: 48 zł, na okres 14 dni: 68 zł, na okres 30 dni: 107 zł.

Przedłużenie terminu spłaty wykonuje się wyłącznie na wniosek Pożyczkobiorcy. Koszt takiego przedłużenia zależy od kwoty pożyczki, czasu, na jaki została ona udzielona oraz okresu przedłużenia.

▼ Dodatkowe koszty

Maks. koszt opóźnienia o 30 dni: 92,50 zł* + odsetki karne (czterokrotność stopy lombardowej NBP: 10%)

* Łączny koszt monitów upominawczych.

** Koszty nieterminowości są to koszty windykacyjne, które mogą na dalszym etapie wzrosnąć także o koszty sądowe, windykacji zewnętrznej, a także o koszty komornicze. Opóźnienie w spłacie zadłużenia może także skutkować obniżeniem zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy.

▼ Dodatkowe informacje

Wiek pożyczkobiorcy: 20 – 65 lat, okres pożyczki: 7 – 30 dni

Przelew środków: nawet do 15 minut od pozytywnej decyzji kredytowej (jeśli klient ma rachunek w tym samym banku co firma, w przeciwnym razie do 3 dni)

Konta bankowe pożyczkodawcy: Alior Bank, BRE (mBank / Multibank), BZ WBK, PKO Bank Polski/ Inteligo, Millennium Bank, Bank Pekao SA, ING Bank

Bazy sprawdzane przez firmę: BIK, ZBP, ERIF BIG, KRD BIG oraz BIG InfoMonitor

Kontakt
email: info@viasms.pl

Telefon: BOK: 22-291-53-55,

Godziny pracy:
pon. – pt.: 8.00 – 22.00
sob.: 8.00 – 18.00

11 komentarzy
 1. Anna Mazur says:
  Posted 26 lipca 2015 at 13:42 | Permalink

  Swieta firma, bez problemuswieta firma, bez problemu wszystko

 2. Marek says:
  Posted 26 lipca 2015 at 14:41 | Permalink

  Potrzebowałem pieniędzy w ciągu jednego dnia. trafiłem na viasms, gdzie na stronie szybko udało mi się złożyć wniosek. zrobiłem przelew opłaty rejestracyjnej i jeszcze tego samego dnia otrzymałem smsa od viasms że przyznali mi pożyczke i dokonują przelewu na moje konto. następnego dnia pieniędze z pożyczki były już na moim koncie. mogę ich śmiało polecić

 3. lelko says:
  Posted 9 sierpnia 2016 at 11:44 | Permalink

  Ja brałam niedawno w viaSms pożyczkę, bardzo……szybko załawiłam pożyczkę bez żadnych większych problemów. wszystko można załatwić drogą online.

 4. renago says:
  Posted 24 sierpnia 2016 at 15:42 | Permalink

  Dobra firma z prostą i przejrzystą umową bez……żadnych kruczków. Wniosek składa się dosłownie w minutę i po dosłownie kilkunastu minutach wpływają pieniądze na konto. 1000 zł bez żadnej prowizji!

 5. kalitka says:
  Posted 2 września 2016 at 13:43 | Permalink

  Ja w viasms też dobierałąm sobie tysiąc……złotych do wakacji bo mi nie starczyło, ale też bez prowizjii wzięłam więc się opłacało, pieniądze miałąm w pół godziny na koncie po złożeniu wniosku online.

 6. Anna says:
  Posted 19 września 2016 at 14:05 | Permalink

  polecam, sprawdzona


Wypowiedz się

clear