account_balance_walletKredyt bez zaświadczeń

call_made

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy. Kredyt bez wychodzenia z domu.

Wypełnij krótki wniosek

25.000 zł - SZYBKA POŻYCZKA


Szybka pożyczka, nawet do 25.000 zł. Bez zbędnych formalności, ekspresowa decyzja.

Wypełnij wniosek

alarmKredyt na dowód

Błyskawiczna decyzja, całkowicie przez Internet. W 15 minut pieniądze na Twoim koncie!.

Wypełnij wniosek

Pożyczka za 0 zł wygląda zachęcająco.Czy rzeczywiście można otrzymać pożyczkę bez żadnych kosztów? Badanie przeprowadzone Millward Brown dla Provident Polska pokazuje, że aż co trzeci klient, który skorzystał z pożyczki za 0 zł czuje sie oszukany. Darmowe pożyczki maja moc przyciągania, pożyczają osoby, które mają pilne potrzeby ale również są i tacy pożyczkobiorcy, którzy chcą skorzystać z oferty pożyczki bo jest po prostu darmowa.

Firmy pożyczkowe coraz częściej podwyższają limit pierwszej pożyczki. Przykładowo w Viwus można pożyczyć nawet 1600 zł bez żadnych kosztów. Pożyczka przyznawana jest bardzo szybko pod warunkiem że osoba pożyczająca jest pełnoletnia i nie widnieje w bazie dłużników. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie już po kilkunastu minutach.

Promocyjne pożyczki są bardzo kuszące i dzxziałają na klientów. Takie oferty skłaniają do pożyczania pomimo rzeczywistych potrzeb. Niestety pożyczkę trzeba spłacić w terminie, najczęściej w ciągu 30 dni. Jeżeli pożyczkobiorca spóźni sie chociaż dzień słono za to zapłaci.

Stąd właśnie wynik badania przeprowadzony przez Millward Brown. Wiele osób, które zaciągnęły pierwsza pożyczkę bez żadnych kosztów musiało skorzystać z kolejnej pożyczki aby spłacić pierwszą.

Pierwsza pożyczka rzeczywiście jest darmowa, pod warunkiem że zostanie spłacona dokładnie w terminie. Przedłużenie pożyczki lub opóźnienia w spłacie skutkują naliczeniem dodatkowych bardzo wysokich opłat.

Gdzie można pożyczyć za darmo?

Sprawdź oferty darmowych pożyczek.

Wypowiedz się

clear