Pożyczka za darmo w VivusVivus cieszy sie dużą popularnością w śród osób szukających szybkich pożyczek. Niestety nie dla każdego klienta Vivus jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Pierwsza pozyczka jest faktycznie udzielana bez żadnych kosztów, jednak kolejne pożyczki już sporo kosztują. Vivus w porównaniu do konkurencji nie jest najtańszą firma pożyczkową.

Po pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów warto zgłosić sie do Vivus, natomiast jeżeli chcesz zaciągnąć kolejną pożyczkę lepiej rozejrzeć się za inna firmą pożyczkową.

Zalety pożyczki w Vivus

 • Vivus jest dobrze znaną firmą pozyczkową na naszym rynku, firma jest obecna od 2012 roku.
 • Łatwy i szybki kontakt z Działem Obsługi, długie godziny pracy (6:00-23:00 zarówno w tygodniu jak i w weekendy)
 • Jeżeli pożyczkobiorca zdecyduje sie spłacić pożyczkę przed terminem, firma obniża koszty

Zobacz ile będzie Cie kosztowała pożyczka w Vivus


Poniżej przedstawiliśmy oferty szybkiej pożyczki, najkorzystniejsze dla Ciebie. W tych firmach masz największą szansę na pożyczkę za 0 zł.

Jeżeli nie wiesz z której oferty skorzystać, obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, wypełnij multiwniosek kredytowy, w ten sposób, tylko pożyczkodawcy, którzy zdecydują sie na udzielenie Ci pożyczki będą się z Toba kontaktować.

Wypełnij multiwniosek

6
Vivus
Pożyczki bez oprocentowania Vivus
Pierwsza Pożyczka
1600 zł.
Max. 5000
Oddajesz
1600 zł.
Max. na 30 dni
Koszt
0 zł.
RRSO 0%

Vivus – Złóż wniosek »

▼ Wydłużenie pożyczki

Dla pożyczki 500 zł udzielonej na 30 dni:

na okres 7 dni: 54.50 zł

na okres 14 dni: 69.50 zł

na okres 30 dni: 78.50 zł

Nowy klient może przedłużyć pożyczkę maksymalnie dwa razy.

▼ Dodatkowe koszty

◾Brak spłaty po terminie spowoduje dzienne naliczanie odsetek w wysokości 10% w skali roku.

* Koszty nieterminowości są to koszty windykacyjne, które mogą na dalszym etapie wzrosnąć także o koszty sądowe, windykacji zewnętrznej, a także o koszty komornicze. Opóźnienie w spłacie zadłużenia może także skutkować obniżeniem zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy.

▼ Dodatkowe informacje

Kontakt
email: kontakt@vivus.pl

Telefon: 221 221 227,

Godziny pracy:
pon. – pt.: 6.00 – 23.00
sob. – nd.: 6.00 – 23.00

24 komentarze
 1. riluu says:
  Posted 22 maja 2016 at 12:43 | Permalink

  Jestem klientką firmy Vivus i jedyne co mogę……napisać o tej firmie, to to, że cieszę się że istnieje. Potrafię czytać ze zrozumieniem, wiem jakie terminy obowiązują, jakie jest RRSO, koszty przedłużenia spłaty, itd. Już po raz kolejny skorzystałam z ich oferty. Dzięki nim nie muszę w nagłym wypadku pozyczać kasy od…

 2. kejti78 says:
  Posted 3 czerwca 2016 at 16:43 | Permalink

  Vivus daje rade. Z reszta jakby mieli oszukiwac to……pewnie w tv by ich nie byloVIVUS nie daje konkurencji żyć. Darmowa pożyczka na 30 dni. Nawet się opłaca coby na lokate wrzucić :).

 3. grelka says:
  Posted 5 czerwca 2016 at 22:43 | Permalink

  Ja brałam w vivusie pożyczkę jakiś czas temu,a że robiłam to pierwszy raz to dostałąm pożyczkę za darmo tak więc opłacało się, poza tym wszystko ograniczone do minimum formalności, więc w sumie szybko dają informację czy dostaniesz kredyt czy nie.

 4. filemonica says:
  Posted 6 czerwca 2016 at 19:43 | Permalink

  No tak jak bierzesz w vivusie pożyczkę pierwszy……raz, to możesz skorzystać z darmowej pożyczki do 1 600 zł więc warto przemyśleć sprawę.

 5. Paulina says:
  Posted 3 lipca 2016 at 21:43 | Permalink

  Wszystko ok. Ale spróbuj się spóźnić ze……spłatą masz gwarantowane 10 telefonów dziennie. Nie wyraziłam zgody na cele marketingowe i dzwonią do mnie dalej. Mam serdecznie dosyć tego natręctwa. Jak chce pozyczke to sama ją wezme a nie muszą mi jej wciskać. Na dodatek dzwonią co chwilę z innego nr żeby nie można było…

 6. Marek12 says:
  Posted 8 sierpnia 2016 at 13:55 | Permalink

  Pierwsza pożyczka jest naprawdę darmowa w vivusie. Wszystko załatione przez internet, gotówkę na koncie w aliorze miałem praktycznie od razu. Polecam z czystm sumieniem. Tylko pamietajcie, że tylko pierwsza pożyczka jest bez kosztów i prowizji, za następne trzeba płącić.


Wypowiedz się

clear