account_balance_walletKredyt bez zaświadczeń

call_made

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy. Kredyt bez wychodzenia z domu.

Wypełnij krótki wniosek

25.000 zł - SZYBKA POŻYCZKA


Szybka pożyczka, nawet do 25.000 zł. Bez zbędnych formalności, ekspresowa decyzja.

Wypełnij wniosek

alarmKredyt na dowód

Błyskawiczna decyzja, całkowicie przez Internet. W 15 minut pieniądze na Twoim koncie!.

Wypełnij wniosek

Provident, pożyczka na ratyPożyczki z Providenta znane są już od wielu lat. Jeszcze kilka lat wstecz zazwyczaj z pożyczki w Providencie korzystały jedynie takie osoby, o których w skrócie można powiedzieć, że miały problemy finansowe. W obecnym czasie z pożyczek pozabankowych w tym z Providenta korzysta bardzo wiele osób, również takich, które mają stałe zatrudnienie, i bez najmniejszych kłopotów otrzymały by kredyt w banku.

Dlaczego pożyczki pozabankowe zyskały tak bardzo na popularności?

Szybka decyzja, nie trzeba dostarczać zaświadczeń, dokumentować zarobki, szukać żyrantów. Zazwyczaj wystarczy dowód osobisty i bardzo szybko można otrzymać pożyczkę. Kilka lat temu Provident udzielał pożyczek z obsługa domową, to znaczy, że do klienta ubiegającego się o pożyczkę przyjeżdżał przedstawiciel Providenta i na miejscu była podpisywana umowa oraz wydawana pożyczka. Taka pożyczkę trzeba była spłacać w ratach tygodniowych, a to stanowiło pewne utrudnienie dla klientów.

Opinie o pożyczce w Provident

W obecnej chwili Provident ma w swojej ofercie pożyczki ze spłatą miesięczną, tzw. Pożyczka Samoobsługowa lub Pożyczka Dopasowana. Pożyczka ratalna w Prowidencie jest jedną z najlepiej ocenianych pożyczek pozabankowych.

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.

Sprawdź pożyczkę ratalną w Provident

A jak Ty oceniasz pożyczkę w Providencie?
9 komentarzy
 1. Ania says:
  Posted 27 marca 2017 at 15:33 | Permalink

  Tak czytam te opinie i sobie myslę, że Ci wszystcy co tak ostro krzyczą, że Provident to oszuści, to penie w stosunku do wszystkich tak sam wrzeszczą. Provident to firma, która zarabia na pozyczkach i każdy wie jaką umowę podpisuje, jeżeli się godzisz ta taki koszt pożyczki to podpisujesz umowę, jezeli nie to nie. Każda pozyczke trzeba spłacić a jak się nie spłaca to po co się dziwuić póxniej, że wiundykacja wydzwania, provident straszy itp. W końcu chcą odzyskac swoje pieniądze

 2. Tomasz says:
  Posted 29 maja 2017 at 19:42 | Permalink

  Skandaliczne zachowanie pracownika provident w……Opocznie. Brak reakcji na skarge. Jak to wytlumaczyc?

 3. izka says:
  Posted 11 czerwca 2017 at 22:42 | Permalink

  Masakra zero szacunku przedstawiciele są różni……unas na wiosce i okolic Toszka przedstawicielka masakra w sklepie na ulicy po ludziach krzyczy z takie ludzie nie powinni pracować po domach chodzic się niechce to ich praca za darmo nie chodzą mają płacone a jeszcze nażekają porażka ta firma na psy zjeżdza


Wypowiedz się

clear