Provident, pożyczka na ratyPożyczki z Providenta znane są już od wielu lat. Jeszcze kilka lat wstecz zazwyczaj z pożyczki w Providencie korzystały jedynie takie osoby, o których w skrócie można powiedzieć, że miały problemy finansowe. W obecnym czasie z pożyczek pozabankowych w tym z Providenta korzysta bardzo wiele osób, również takich, które mają stałe zatrudnienie, i bez najmniejszych kłopotów otrzymały by kredyt w banku.

Dlaczego pożyczki pozabankowe zyskały tak bardzo na popularności?

Szybka decyzja, nie trzeba dostarczać zaświadczeń, dokumentować zarobki, szukać żyrantów. Zazwyczaj wystarczy dowód osobisty i bardzo szybko można otrzymać pożyczkę. Kilka lat temu Provident udzielał pożyczek z obsługa domową, to znaczy, że do klienta ubiegającego się o pożyczkę przyjeżdżał przedstawiciel Providenta i na miejscu była podpisywana umowa oraz wydawana pożyczka. Taka pożyczkę trzeba była spłacać w ratach tygodniowych, a to stanowiło pewne utrudnienie dla klientów.

Opinie o pożyczce w Provident

W obecnej chwili Provident ma w swojej ofercie pożyczki ze spłatą miesięczną, tzw. Pożyczka Samoobsługowa lub Pożyczka Dopasowana. Pożyczka ratalna w Prowidencie jest jedną z najlepiej ocenianych pożyczek pozabankowych.

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.

Sprawdź pożyczkę ratalną w Provident

A jak Ty oceniasz pożyczkę w Providencie?

11 komentarzy
 1. maja says:
  Posted 16 października 2016 at 18:58 | Permalink

  Otrzymałam pożyczkę od providenta w jeden dzień. Pieniądze przyszły do domu wraz z przedstawicielem firmy. Trzeba przyznać, że załatwiają wszystko sprawnie i szybko

 2. Katarzyna says:
  Posted 16 października 2016 at 19:01 | Permalink

  NIE, NIGDY! Bez powodu i żadnej wiadomości……wypowiedziano mi umowę. Dzisiaj odebrałam telefon z działu windykacji, że chcą otrzymać całość pozostałej kwoty. Co prawda udało się rozbić to jeszcze raz na raty, ale gdyby nie ten telefon, najpewniej dostałabym już pismo z sądu, a co za tym idzie, wpis i Rejestrze…

 3. Andrzej says:
  Posted 24 października 2016 at 23:38 | Permalink

  Nikt nie wypowiada umowy bez powodu, pewnie miałaś duże opóźnienia w spłacie. Ja uważam, że provident jest jedną z najleszych z tego typu firm, tylko trzeba pamiętać, żeby nie korzystać z pożyczki z obsługą domową a to jest u nich standard i trzeba zaznaczyć opcję przelew

 4. xfghy says:
  Posted 17 listopada 2016 at 18:40 | Permalink

  WSZYSTKIE PARABANKI POD LUPĘ , BO TO KARY GODNE……ŻEBY W PAŃSTWIE PRAWA TAKIE RZECZY BYŁY „ZGODNE” Z LITERĄ PRAWA!!! SPRAWDZIĆ JAKIE KWOTY BYŁY UDZIELANE I NA JAKI PROCENT!!!

 5. Klient says:
  Posted 23 marca 2017 at 15:42 | Permalink

  PROVIDENT TO DNO I NIGDY WIĘCEJ

 6. nata says:
  Posted 26 marca 2017 at 11:41 | Permalink

  Masakra oszuści nachalnemasakra oszuści nachalne ludzie


Wypowiedz się

clear