Biuro Rachunkowe Księgowa Anna


Biuro Rachunkowe Księgowa Anna
Jesteśmy biurem rachunkowym mieszczącym się przy Pl. Bankowym w Warszawie (ul. Długa 29). .Ogłoszenia
Zobacz ogłoszenie


» SPRAWDŹ POŻYCZKI ZA DARMO!
Zapamiętaj

ID Ogłoszenia #34996

Treść Ogłoszenia

12345
Loading...

Biuro Rachunkowe Księgowa AnnaID: #34996


Ocena:

12345
Loading...


DODAJ OGŁOSZENIE

Jesteśmy biurem rachunkowym mieszczącym się przy Pl. Bankowym w Warszawie (ul. Długa 29).

Biuro otwarte jest standardowo w godzinach 9.00-16.00 (jak jest potrzeba otwieramy wcześniej lub zamykamy później).

Każdy z naszych klientów ma bezpośredni numer na komórkę do swojego księgowego/księgowej także nie ma problemu z kontaktem.

Prowadzimy działalność na podstawie Licencji Ministra Finansów (od 2014 roku wraz z deregulacją zawodu w samej Warszawie powstało ponad 2000 biur rachunkowych – życzę Państwu aby nie trafili Państwo na jedno z tych biur… od 2014 nie trzeba mieć ani doświadczenia ani wykształcenia – każdy może założyć i prowadzić biuro rachunkowe, proszę sprawdzać biuro m.in.od strony od kiedy działa)

Mamy ubezpieczenie OC (obowiązkowe ubezpieczenie OC wymagane przy założeniu biura rachunkowego tak naprawdę nie chroni Państwa przed niczym… my mamy maksymalnie rozszerzone, także chronimy Państwa na wszelkie możliwe sposoby)

Do naszych obowiązków należy prowadzenie spraw ZUS oraz spraw związanych z podatkami. Na podstawie pełnomocnictw to my kontaktujemy się za klienta z urzędami i to my załatwiamy wszelkie sprawy związane z ZUS i podatkami.

Prowadzimy księgowość jednoosobowych działalności, spółek cywilnych oraz spółek prawa handlowego. Znamy się na tym co robimy, mamy wielu zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy


Wypowiedz się

clear