Biuro Rachunkowe – usługi księgowe


Biuro Rachunkowe - usługi księgowe
Usługi księgowe PASJA - Joanna Krywionek zajmuje się profesjonalną obsługą małych i średnich podm .Ogłoszenia
Zobacz ogłoszenieID Ogłoszenia #35295

Treść Ogłoszenia

12345
Loading...


ID: #35295


Ocena:

12345
Loading...


DODAJ OGŁOSZENIE

Usługi księgowe PASJA – Joanna Krywionek zajmuje się profesjonalną obsługą małych i średnich podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości i podatków.
Właścicielka biura rachunkowego czyli JA posiada kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości.
W swojej karierze zawodowej, nie tylko byłam księgową ale również prowadziłam szkolenia z zakresu prawa podatkowego dla kilkuset księgowych w największym w ogólnopolskim biurze rachunkowym w Polsce jak również odpowiadałam na najbardziej nurtujące podatników pytania.

Wszelkie rozliczenia przeprowadzam w sposób profesjonalny, dbając o pełną zgodność dokumentacji księgowej z obowiązującymi przepisami.

Usługi księgowe PASJA – powstały z myślą o kompleksowej obsłudze firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Moim największym atutem jest doświadczenie zawodowe, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do Klienta.

Posiadam wiedzę z szerokiego zakresu podatków i rachunkowości, które zdobyłam podczas wieloletniego nabywania doświadczenia w księgowości oraz w prowadzeniu i przygotowywaniu szkoleń z zakresu prawa podatkowego. Zapewniam wszechstronne i zindywidualizowane wsparcie, aby sprostać każdym księgowym, finansowym i podatkowym potrzebom.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy ma inne potrzeby.

W ofercie biura znajduje się:
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KSIĘGOWA:
– Prowadzenie ksiąg rachunkowych (KH) oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz ewidencję przychodów (ryczałt)
– Prowadzenie wszelkich ewidencji dla celów podatku VAT
– Sporządzanie sprawozdań finansowych, dla celów statystycznych, KRS, Banków, Firm Leasingowych
– Obsługa płacowa,
– Rozliczenia z US, ZUS i PFRON,
– Rozliczenie transakcji międzynarodowych (min. import eksport usług, wewnątrzwspólnotowa dostawa i nabycie, umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, podatek u źródła)
– Elektroniczne przesyłanie deklaracji do urzędów,

Nie lubisz papierkowej pracy, biegania po urzędach zadzwoń lub napisz, ten czas możesz wykorzystać na prowadzenie własnej działalności.


Wypowiedz się

clear