Lombard Bydgoszcz Wyżyny


Lombard Bydgoszcz Wyżyny
POTRZEBNA GOTÓWKA ? ZAMIEŃ RZECZY NA PIENIĄDZE PRZEDMIOTEM ZASTAWU MOŻE BYĆ PRAKTYCZN .Ogłoszenia
Zobacz ogłoszenieID Ogłoszenia #35341

Treść Ogłoszenia

12345
Loading...


ID: #35341


Ocena:

12345
Loading...


DODAJ OGŁOSZENIE

POTRZEBNA GOTÓWKA ? ZAMIEŃ RZECZY NA PIENIĄDZE

PRZEDMIOTEM ZASTAWU MOŻE BYĆ PRAKTYCZNIE WSZYSTKO ! . Nasi pracownicy są gotowi rozpatrzeć każdą ofertę !

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU – Dogodna forma kontaktu z naszymi oddziałami znacznie ułatwia naszym klientom korzystanie z naszych usług . Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać i przedstawić oferowany przedmiot a nasi pracownicy szybko odpowiedzą czy może on stanowić zastaw pożyczki lub zostać sprzedany oraz przeprowadzą wstępną wycenę .

POŻYCZYĆ MOŻE KAŻDY – Nawet bez zdolności kredytowej , nie ważne czy masz prace , emeryturę czy jesteś bezrobotny . U nas pożyczkobiorcą może być każdy kto ukończył 18 rok życia , ma przy sobie dowód osobisty oraz przedmiot mogący stanowić zabezpieczenie pożyczki .

NISKIE I MOBILNE OPROCENTOWANIE – Rzadko kiedy można się spotkać z mobilnym oprocentowaniem które oferuje państwu nasz lombard . Polega ono na tym , że odsetki spłaca się tylko za poszczególne dni pożyczki , nawet jeżeli umowa została zawarta na okres 30 dni a po odbiór zastawu i spłatę kredytu przyjdzie się już po 10 dniach to odsetki zostaną naliczone tylko za te 10 dni przez które zastaw stanowił zabezpieczenie pożyczki .

W SPRZEDAŻY POSIADAMY SZEROKI ASORTYMENT TOWARÓW – każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroko rozumiana elektornika (laptopy, tablety, telefony, nawigacje, telewizory, konsole) to wszystko jest w zasięgu Państwa ręki ! Każdy majsterkowicz znajdzie coś dla siebie – elektronarzędzia w najatrakcyjniejszych cenach ! Wyróżnia nas również szeroki wybór biżuterii złotej jak i srebrnej – możliwość negocjacji cen otwiera przed Państwem wachlarz możliwości zakupienia pięknych wyrobów w atrakcyjych cenach !

Zaufało nam już mnóstwo klientów !

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą sprzedażową na portalu olx, jak również na allegro – sprzedawca Dietla97, dietla_lombard.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W SAMYM SERCU KRAKOWA !

ul. Dietla 97, czynne codziennie do 8 do 22 !

Skontaktuj się z nami !
** TELEFON 690 – pokaż numer telefonu –
** E-MAIL dietla(symbol małpa)lombard-pl.pl
** GADU – GADU 492 – pokaż numer telefonu – 6

ŚLEDŹ NAS NA :
www.lombard-pl.pl
www.facebook.com/LombardPERSONEL

Kategoria


Wypowiedz się

clear