Pożyczka za 0 zł

Pożyczka bez prowizji

Pożyczka za darmo? Czy jest to rzeczywiście realne? Chociaż wydaje się to niewiarygodne to takie pożyczki faktycznie istnieją.

Darmowe Pożyczki – Porównaj

Pożyczki pozabankowe są bardzo popularne, głównym powodem tego są przede wszystkim uproszczone procedury. Taką pożyczkę chwilówkę można zdobyć dosłownie po kliku minutach, bez kłopotliwych formalności.

Rynek pożyczek krótkoterminowych rozwija się w naszym kraju bardzo dynamicznie. Duża konkurencja powoduje, że firmy pożyczkowe organizują różne promocje, niektóre firmy aby zdobyć nowego klienta, proponują pierwsza pożyczkę za 0 zł.

Pożyczka za darmo, a co z ukrytymi kosztami?

Przeciwnicy pożyczek pozabankowych kreowali opinie, że firmy pożyczkowe oszukują, ukrywają koszty lub nie informują klienta o wszystkich opłatach.

W obecnej chwili na wszystkie firmy zajmujące sie pożyczaniem pieniędzy został nałożony obowiązek informowania klienta o wszystkich opłatach związanych z udzieleniem pożyczki.
Klient musi zostać poinformowany o kosztach jakie poniesie w chwili podpisania umowy.

Oczywiście zdarzają sie nieuczciwe firmy pożyczkowe, jednak wiekszośc firm działających na naszym rynku stosuje sie do „obowiązku informacyjnego”. Wprowadzenie w błąd klienta może skutkować zakazem prowadzenia działalności dlatego liczące sie na rynku firmy pożyczkowe starannie wywiązują się z obowiązku informowania klienta o wszystkich kosztach.

Promocje, upusty a nawet pierwsza pożyczka za darmo.

Osoby, które korzystają po raz pierwszy z usług jakiejś firmy pożyczkowej mogą liczyć na wiele różnego rodzaju promocji, w niektórych firmach pierwsza pożyczkę można zdobyć zupełnie za darmo.

Zanim złożymy wniosek o pożyczkę warto skorzystać z porównywarki pożyczek i sprawdzić w jakiej firmie pożyczkowej dostaniemy pożyczkę na najkorzystniejszych warunkach.