Provident, pożyczka na raty

Pożyczki z Providenta znane są już od wielu lat. Jeszcze kilka lat wstecz zazwyczaj z pożyczki w Providencie korzystały jedynie takie osoby, o których w skrócie można powiedzieć, że miały problemy finansowe. W obecnym czasie z pożyczek pozabankowych w tym z Providenta korzysta bardzo wiele osób, również takich, które mają stałe zatrudnienie, i bez najmniejszych kłopotów otrzymały by kredyt w banku.

Dlaczego pożyczki pozabankowe zyskały tak bardzo na popularności?

Szybka decyzja, nie trzeba dostarczać zaświadczeń, dokumentować zarobki, szukać żyrantów. Zazwyczaj wystarczy dowód osobisty i bardzo szybko można otrzymać pożyczkę. Kilka lat temu Provident udzielał pożyczek z obsługa domową, to znaczy, że do klienta ubiegającego się o pożyczkę przyjeżdżał przedstawiciel Providenta i na miejscu była podpisywana umowa oraz wydawana pożyczka. Taka pożyczkę trzeba była spłacać w ratach tygodniowych, a to stanowiło pewne utrudnienie dla klientów.

Opinie o pożyczce w Provident

W obecnej chwili Provident ma w swojej ofercie pożyczki ze spłatą miesięczną, tzw. Pożyczka Samoobsługowa lub Pożyczka Dopasowana. Pożyczka ratalna w Prowidencie jest jedną z najlepiej ocenianych pożyczek pozabankowych.

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.

Sprawdź pożyczkę ratalną w Provident

A jak Ty oceniasz pożyczkę w Providencie?

  • Komentarze
  • 11