account_balance_walletPożyczka bez zaświadczeń

call_made

Już dziś złóż wniosek o 2500 zł. Pożyczka bez wychodzenia z domu.

Wypełnij krótki wniosek

25.000 zł - SZYBKA POŻYCZKA


Szybka pożyczka, nawet do 25.000 zł. Bez zbędnych formalności, ekspresowa decyzja.

Wypełnij wniosek

alarmKredyt na dowód

Błyskawiczna decyzja, całkowicie przez Internet. W 15 minut pieniądze na Twoim koncie!.

Wypełnij wniosek

T


T
Nasze Biuro Rachunkowe świadczy usługi w zakresie rozliczania rocznych zeznań podatkowych. Rozliczenie .Ogłoszenia
Zobacz ogłoszenieID Ogłoszenia #34478

Treść Ogłoszenia

12345
Loading...


ID: #34478


Ocena:

12345
Loading...


DODAJ OGŁOSZENIE

Nasze Biuro Rachunkowe świadczy usługi w zakresie rozliczania rocznych zeznań podatkowych. Rozliczenie roczne zobowiązane są złożyć wszystkie osoby fizyczne, które w roku podatkowym uzyskiwały przychody opodatkowane podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Każdy podatnik, który uzyskał przychody podlegające opodatkowaniu, obowiązany jest złożyć w urzędzie skarbowym zeznanie roczne o przychodach albo dochodach lub ewentualnych stratach. Świadczymy usługi wypełniania zeznań rocznych elektronicznie lub w formie papierowej. Rozliczamy dochody zarówno krajowe jak i zagraniczne.

-PIT-16A -Deklaracja o wysokości składki na ubezpieczenie zdrowotne, zapłaconej i odliczonej od karty podatkowej w poszczególnych miesiącach roku podatkowego.
– PIT-28 -Zeznanie o wysokości uzyskanego przychodu, wysokości dokonanych odliczeń i należnego ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
– PIT-37 – Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) – nieprowadzących pozarolniczej działalności gospodarczej oraz działów specjalnych produkcji rolnej opodatkowanych na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej, niedoliczających dochodów małoletnich dzieci do swoich dochodów, nieuzyskujących dochodów z zagranicy, nieobniżających dochodów o straty z lat ubiegłych.
– PIT-36 – Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) – pozarolnicza działalność gospodarcza oraz działy specjalne produkcji rolnej opodatkowane na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej, doliczanie dochodów małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz dochody od których płatnik nie miał obowiązku pobrania podatku, obniżanie dochodów o straty z lat ubiegłych.
– PIT-36L – Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) – pozarolnicza działalność gospodarcza i działy specjalne produkcji rolnej opodatkowane podatkiem liniowym.
– PIT-38 – Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) – odpłatne zbycie papierów wartościowych, pożyczonych papierów wartościowych (sprzedaż krótka), pochodnych instrumentów finansowych oraz realizacji praw z nich wynikających, udziałów w spółkach; objęcie udziałów (akcji) w spółkach albo wkładów w spółdzielniach w zamian za wkład niepieniężny w innej postaci niż przedsiębiorstwo lub jego zorganizowana część.
– PIT-39 -Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) – przychody z odpłatnego zbycia nieruchomości i praw majątkowych opodatkowanych na zasadach określonych w art. 30e ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Z nami rozliczysz swój PIT przez Internet bez wychodzenia z domu!

Sporządzamy zeznania podatkowe dla wszystkich podatników, nie musisz posiadać podpisanej z nami umowy o stałej współpracy.

1. Wyślij do nas dokumenty pocztą elektroniczną
2. Sprawdzimy poprawność i kompletność dokumentów, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości skontaktujemy się z Tobą.
3.Jeżeli będzie wszystko w porządku, sporządzimy Twoje rozliczenie roczne.
4. Gdy zeznanie podatkowe będzie gotowe, poinformujemy Cię o tym e-mail’em, a po otrzymaniu wpłaty wyślemy do Ciebie gotowe rozliczenie roczne w formacie PDF.

Na życzenie klienta istnieje również możliwość wysłania w jego imieniu zeznania rocznego drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego.

Wykaz wymaganych dokumentów i informacji do sporządzenia zeznania rocznego:
– otrzymane od pracodawcy informacje PIT-11, PIT-40, PIT-8C,
– kopia zeznania podatkowego za rok poprzedni (w przypadku przeniesienia ulg z lat poprzednich)
– informacje uprawniające do ulg, m.in.: wydatki na Internet, liczba małoletnich dzieci

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Wypowiedz się

clear