usługi księgowe- biuro rachunkowe


usługi księgowe- biuro rachunkowe
W natłoku biur rachunkowych w których na akord pracują studenci i osoby przyuczane do zawodu , wdraża .Ogłoszenia
Zobacz ogłoszenieID Ogłoszenia #34657

Treść Ogłoszenia

12345
Loading...


ID: #34657


Ocena:

12345
Loading...


DODAJ OGŁOSZENIE

W natłoku biur rachunkowych w których na akord pracują studenci i osoby przyuczane do zawodu , wdrażamy najlepsze standardy obsługi przez wykwalifikowaną kadrę.
Każdy klient będzie traktowany indywidualnie według potrzeb.
Oferujemy pełną, kompleksową obsługę podatnika.
Począwszy od rejestracji ,kadr, płac, ZUS, szkoleń BHP poprzez optymalizację podatkową , bieżącą obsługę, łącznie z odbiorem dokumentów od klienta w dogodnym dla Niego miejscu aż po złożenie kompletnych deklaracji podatkowych – oczywiście elektronicznie, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami
Kim jesteśmy???
Zespołem fachowców z długoletnim doświadczeniem w biurach rachunkowych. Każdy z nas na bieżąco dokształca się na kursach i szkoleniach między innymi w SKwP, posiadamy umiejętności i wiedzę, która pozwoli prowadzić działalność świadomie.
Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne konsultacje na temat wszystkich problemów księgowych i możliwości realizacji celów i zadań .
Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność, opiekę . Dla nas priorytetem są standardy obsługi klienta i znajomość przepisów więc nie cena ma tutaj znaczenie a jakość pracy. Kontakt telefoniczny 606 – pokaż numer telefonu – , 694 – pokaż numer telefonu –


Wypowiedz się

clear