• 26 lipca 2015
  • 4,327
  • Pożyczki bez prowizji, sprawdź opinie o firmach pożyczkowych

Bezpłatna pożyczka w viasms

ViaSMS to jedna z tańszych firm pożyczkowych. Nowy klient może zaciągnąć pożyczkę bez żadnych kosztów. Niestety pierwsza pożyczka może wynieść maksymalnie 800 zł Kolejne pożyczki mogą być już wyższe, warto podkreślić, że koszt kolejnej pożyczki jest niższy w porównaniu do konkurencyjnych firm pożyczkowych.

Pożyczkę w ViaSms można w każdej chwili przedłużyć o 7, 14 lub 30 dni. Podobnie jak w przypadku prowizji koszt przedłużenia pożyczki jest niższy niż u konkurencji.

Zobacz ile będzie Cie kosztowała pożyczka w ViaSms
Poniżej przedstawiliśmy oferty szybkiej pożyczki, najkorzystniejsze dla Ciebie. W tych firmach masz największą szansę na pożyczkę za 0 zł.

Jeżeli nie wiesz z której oferty skorzystać, obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, wypełnij multiwniosek kredytowy, w ten sposób, tylko pożyczkodawcy, którzy zdecydują sie na udzielenie Ci pożyczki będą się z Toba kontaktować.

Wypełnij multiwniosek  • Komentarze
  • 11
Marek
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 1 Hours 26 Minutes ago

Równiez polecam pożyczkę w Via Sms,szybko i sprawnie, wcześniej pożyczałem w ferratum i trwało to cały dzień, w Via Sms po maksymalnie 20 minutach miałem pieniądze na koncie.

grecko
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 1 Hours 26 Minutes ago

W viasms super jest to, że można złożyć……wniosek przez smsa, co znacznie przyśpiesza cały proces oczekiwania na pożyczkę, ja w sumie czekałam około 30 minut na pieniądze więc poszło naprawdę bardzo sprawnie.

ewka
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 1 Hours 26 Minutes ago

Bardzo dobra i uczciwa firma, mają dobre znizki……na prowizję, nie zdzieraja i nie ma żadnych kruczków w umowach, moge spokojni polecic viasms nie tylko znajomym

klemenska
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 1 Hours 26 Minutes ago

W viasma masz jasną umowę i warunki, wystarczy……im podać jedynie dane z dowodu i zrobić przelew na 1 grosz i zaraz przelewają kasę na konto więc szybko działają.

haraszka
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 1 Hours 26 Minutes ago

Sprawdzona firma, wszystko jasne bez żadnych……haczyków, przelewy robią szybko, a jak jesteś ich stałym klientem to możesz liczyć na naprawdę bardzo korzystne warunki.

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.