• 20 października 2019
  • 3,267
  • Pożyczki bez prowizji, sprawdź opinie o firmach pożyczkowych

Darmowa pożyczka w Alfa Kredyt

Alfa Kredyt to nowa firma pożyczkowa, która udziela szybkich pożyczek gotówkowych. Siedziba firmy mieści sie w Suwałkach, firma udziela pożyczek wyłącznie na terenie Polski. Jest to stosunkowo „młoda” firma pożyczkowa, działalność rozpoczęła w 2013 roku.

Niestety chociaż to nasza rodzima firma pożyczkowa nie cieszy sie dużą popularnością. Z pewnością wynika to z faktu, że pożyczka proponowana przez Alfa Kredyt nie wyróżniała się na tle innych tego typu produktów.

Ostatnio jednak Alfa Kredyt zyskuje na popularności. Od kilku miesięcy Alfa Kredyt oferuje nowym klientom darmowa pożyczkę do 1000 zł. Podwyższona została również kwota kolejnej pożyczki. W obecnej chwili maksymalna kwota kolejnej pożyczki wynosi 3 000 zł. Takie zmiany spowodowały, że Alfa Kredyt staje sie coraz bardziej popularny.

Decyzję o akceptacji bądź odrzuceniu wniosku otrzymamy już po kliku minutach, jeżeli decyzja jest pozytywna przelew pożyczki na konto pożyczkobiorcy następuje maksymalnie w 24 godziny. Niestety pożyczka w Alfa Kredyt nie należy do najszybszych tego typu produktów.

Pożyczkę można w każdej chwili przedłuży, maksymalnie o 30 dni. Jednak koszt przedłużenia pożyczki w Alfa Kredyt jest wyższy niż w innych popularnych firmach pożyczkowych.

Zalety i wady.

Na pewno dużą zaletą pożyczki w Alfa Kredyt jest pierwsza pożyczka za 0 zł, również decyzja o przyznaniu pożyczki zapada szybko. Niestety zalety przysłaniają wysokie koszty przedłużenia pożyczki jak również długi czas oczekiwania na przelew pożyczki na konto.

Jeżeli nie korzystałeś z pożyczki w Alfa Kredyt spokojnie możesz zaciągnąć pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów, pamiętaj jednak, że opóźnienie w spalcie pożyczki może skutkować naliczeniem dodatkowych wysokich opłat.

Zobacz ile będzie Cie kosztowała pożyczka w Alfa Kredyt

Poniżej przedstawiliśmy oferty szybkiej pożyczki, najkorzystniejsze dla Ciebie. W tych firmach masz największą szansę na pożyczkę za 0 zł.

Jeżeli nie wiesz z której oferty skorzystać, obawiasz się, że nie otrzymasz pożyczki, wypełnij multiwniosek kredytowy, w ten sposób, tylko pożyczkodawcy, którzy zdecydują sie na udzielenie Ci pożyczki będą się z Toba kontaktować.

Wypełnij multiwniosek  • Komentarze
  • 2
jjalu1
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 11 Hours 16 Minutes 28 Seconds ago

Za wypożyczenie 100zł po miesiącu płacę 117?17% w skali miesiąca? To chyba jest złodziejstwo!!!:)

Adriam
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 11 Hours 16 Minutes 28 Seconds ago

A widziałeś jakie oprocentowanie jest w innych firmach? Zawsze możesz szukać pierwszej pożyczki za darmo. Problem jak już we wszystkich firmach pożyczka wzięta.

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.