• 27 marca 2019
  • 3,411
  • Pożyczki bez prowizji, sprawdź opinie o firmach pożyczkowych,Baza wiedzy

Pożyczka na oświadczenie z minimum formalności. Gdzie szukać takiej pożyczki?

Szybkie pożyczki internetowe to minimum formalności, stąd właśnie tak duża popularność firm pożyczkowych. Wiele z tych firm udziela pożyczek na podstawie oświadczenia pożyczkobiorcy o zarobkach. Klient nie musi dostarczać żadnych zaświadczeń, musi jedynie podpisać oświadczenie w którym zawarta jest informacja o wysokości miesięcznych dochodów, rodzaj umowy z pracodawcą, nazwa firmy w której pożyczkodawca pracuje no i oczywiście podstawowe dane pożyczkobiorcy. Często takie oświadczenie zawarte jest bezpośrednio w formularzu wniosku o pożyczkę. Niektóre firmy wymagają jednak oświadczenia na osobnym dokumencie.

Pożyczka na oświadczenie z minimum formalności. Gdzie szukać takiej pożyczki?

Minimum formalności , brak jakichkolwiek zaświadczeń oraz bardzo szybka decyzja o przyznaniu pożyczki to na pewno duże zalety pożyczek na oświadczenie. Trzeba jednak pamiętać również o wadach. Pożyczki pozabankowe są droższe niż kredyty bankowe i to w zasadzie jedyna wada. Porównując oferty ratalnych pożyczek pozabankowych z ofertami kredytów można jednak zauważyć, że wysokość comiesięcznej raty jest zazwyczaj bardzo porównywalna, chociaż całkowity koszt pożyczki pozabankowej na oświadczenie jest wyższy niż koszt kredytu bankowego.

Na rynku pożyczkowym funkcjonuje sporo firm pożyczkowych, które mają w swojej ofercie pożyczki na oświadczenie. Takich pożyczek udziela m.in. MoneyMan, Wonga, HaloPożyczka czy ExtraPortfel.

Zaciągnięcie pożyczki na oświadczenie jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę wybranej firmy pożyczkowej i wypełnić formularz wniosku o pożyczkę. Weryfikacja wniosku przeprowadzana jest automatycznie i zazwyczaj w ciągu kilku minut mamy decyzję, zazwyczaj pozytywną. Pieniądze pojawiają się na koncie pożyczkobiorcy w ciągu kilkunastu minut. Proces wnioskowania o pożyczkę we wszystkich wymienionych firmach pożyczkowych jest bardzo podobny i uproszczony w maksymalny sposób, trzeba przygotować sobie dowód osobisty i numer konta na który zostanie przelana pożyczka, konto bankowe posłuży również do weryfikacji danych podanych we wniosku.

  • Komentarze
  • 0

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.