• 4 sierpnia 2015
  • 3,220
  • Pożyczki bez prowizji, sprawdź opinie o firmach pożyczkowych

Pożyczka w Bocian Pożyczki

Większość chwilówek dostępnych na naszym rynku można zaciągnąć online a pieniądze są przekazywane bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy. Są jednak firmy pożyczkowe, które specjalizują się w pożyczkach domowych czyli w domu klienta.

Bocian Pożyczki

Takimi pożyczkami zajmuje się Bocian Pożyczki. Firma funkcjonuje na naszym rynku od 15 lat, w swojej ofercie ma również pożyczki dla firm.

Maksymalna kwota w Bocian Pożyczki to 6000 zł. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada bardzo szybko, jednak aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć zaświadczenie potwierdzające stały dochód.

Pożyczkę spłacamy w ratach tygodniowych, do wyboru mamy 18, 25, 35, 44, 52, 62 tygodni.

Pożyczkę można zaciągnąć w dwóch opcjach: Pakiet „Gotówka”, w tej opcji pieniądze są dostarczane do domu klienta przez pracownika firmy, również raty są odbierane przez pracownika Bocian Pożyczki.

W opcji „Przelew” pieniądze przelewane są na konto klienta. Spłata pożyczki również odbywa sie przelewem.

Trzeba podkreślić, że wybierając pożyczkę w opcji „Przelew” można sporo zaoszczędzić.

Przykładowo pożyczając 2000 zł w pakiecie „Gotówka” całkowita kwota do spłaty to 3500 zł, natomiast w pakiecie „Przelew” oddamy 2550 zł. Jak widać różnica jest naprawdę spora.

Na podobnych zasadach działa Provident.

W przypadku pożyczki w Providencie, koszt pożyczki zarówno w pakiecie Gotówka jak i pakiecie przelew jest niższy. Nic w tym dziwnego, Provident działa na rynku od lat, udziela pożyczek w wielu europejskich krajach więc jako „gracz cięższej wagi” może sobie na więcej pozwolić.

Jeżeli chcesz zaciagnąć pozyczke w Providencie przejdź do formularza online. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada bardzo szybko.

Wniosek o pożyczkę

Jeżeli nie potrafisz sie zdecydować na wybór pożyczki skorzystaj z mutiwniosku. Nasz doradca pomoże ci w wyborze oferty zupełnie bezpłatnie.

Pomoc doradcy

Sprawdź również koniecznie Pożyczki za 0 zł

  • Komentarze
  • 0

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.