• 26 lipca 2015
  • 5,492
  • Pożyczki bez prowizji, sprawdź opinie o firmach pożyczkowych

Pożyczka za darmo w Vivus

Vivus cieszy sie dużą popularnością w śród osób szukających szybkich pożyczek. Niestety nie dla każdego klienta Vivus jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Pierwsza pozyczka jest faktycznie udzielana bez żadnych kosztów, jednak kolejne pożyczki już sporo kosztują. Vivus w porównaniu do konkurencji nie jest najtańszą firma pożyczkową.

Po pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów warto zgłosić sie do Vivus, natomiast jeżeli chcesz zaciągnąć kolejną pożyczkę lepiej rozejrzeć się za inna firmą pożyczkową.

Zalety pożyczki w Vivus

  • Vivus jest dobrze znaną firmą pozyczkową na naszym rynku, firma jest obecna od 2012 roku.
  • Łatwy i szybki kontakt z Działem Obsługi, długie godziny pracy (6:00-23:00 zarówno w tygodniu jak i w weekendy)
  • Jeżeli pożyczkobiorca zdecyduje sie spłacić pożyczkę przed terminem, firma obniża koszty

Zobacz ile będzie Cie kosztowała pożyczka w Vivus

  • Komentarze
  • 24
riluu
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 9 Hours 59 Minutes 45 Seconds ago

Jestem klientką firmy Vivus i jedyne co mogę……napisać o tej firmie, to to, że cieszę się że istnieje. Potrafię czytać ze zrozumieniem, wiem jakie terminy obowiązują, jakie jest RRSO, koszty przedłużenia spłaty, itd. Już po raz kolejny skorzystałam z ich oferty. Dzięki nim nie muszę w nagłym wypadku pozyczać kasy od…

kejti78
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 9 Hours 59 Minutes 45 Seconds ago

Vivus daje rade. Z reszta jakby mieli oszukiwac to……pewnie w tv by ich nie byloVIVUS nie daje konkurencji żyć. Darmowa pożyczka na 30 dni. Nawet się opłaca coby na lokate wrzucić :).

grelka
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 9 Hours 59 Minutes 45 Seconds ago

Ja brałam w vivusie pożyczkę jakiś czas temu,a że robiłam to pierwszy raz to dostałąm pożyczkę za darmo tak więc opłacało się, poza tym wszystko ograniczone do minimum formalności, więc w sumie szybko dają informację czy dostaniesz kredyt czy nie.

filemonica
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 9 Hours 59 Minutes 45 Seconds ago

No tak jak bierzesz w vivusie pożyczkę pierwszy……raz, to możesz skorzystać z darmowej pożyczki do 1 600 zł więc warto przemyśleć sprawę.

Paulina
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 9 Hours 59 Minutes 45 Seconds ago

Wszystko ok. Ale spróbuj się spóźnić ze……spłatą masz gwarantowane 10 telefonów dziennie. Nie wyraziłam zgody na cele marketingowe i dzwonią do mnie dalej. Mam serdecznie dosyć tego natręctwa. Jak chce pozyczke to sama ją wezme a nie muszą mi jej wciskać. Na dodatek dzwonią co chwilę z innego nr żeby nie można było…

Marek12
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 9 Hours 59 Minutes 45 Seconds ago

Pierwsza pożyczka jest naprawdę darmowa w vivusie. Wszystko załatione przez internet, gotówkę na koncie w aliorze miałem praktycznie od razu. Polecam z czystm sumieniem. Tylko pamietajcie, że tylko pierwsza pożyczka jest bez kosztów i prowizji, za następne trzeba płącić.

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.