• 20 lutego 2020
  • 671
  • Pożyczki Internetowe

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Szybka pożyczka ratalna przez internet to najłatwiejszy sposób na błyskawiczne pozyskanie środków na dowolny cel. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii możemy dziś zdecydować się na wzięcie pożyczki przez internet i zobaczyć ją na swoim koncie już po kilkudziesięciu minutach, bez zbędnych formalności i wizyt w banku. Pożyczki przez internet są bardzo wygodnymi rozwiązaniami, jednak trzeba pamiętać, o tym że są przyznawane na ściśle określonych warunkach.  

Szybka pożyczka ratalna przez internet – najważniejsze zasady

Atrakcyjne produkty finansowe jak np. pożyczka online to oferty proponowane przez firmy poza bankowe (parabanki). Ich popularność rośnie z każdym rokiem, a od momentu wprowadzenia zmian w Ustawie Antylichwiarskiej, korzystanie z ich usług stało się jeszcze bezpieczniejsze i korzystniejsze dla klientów. Przeglądając oferty różnych firm, możemy znaleźć m.in. szybką pożyczkę do 10 000 złotych na okres trzech miesięcy, chwilówki bez sprawdzania informacji o kliencie w KRD i BIK oaz darmowe pożyczki dla nowych klientów. Najbardziej atrakcyjna jest jednak tzw. pożyczka w 15 minut, czyli opcja, dzięki której pieniądze pojawią się na koncie w ciągu kilku chwil. Ekspresowe pożyczki umożliwiają pozyskanie 10 000 złotych w przypadku nowych klientów oraz do nawet 15 000 złotych przez stałych klientów banku. Największą zaletą jest jednak okres spłaty, ponieważ firma może umożliwić klientowi spłacenie pożyczki w okresie aż 48 miesięcy.

Jak uzyskać szybką pożyczkę ratalną przez internet?

Aby uzyskać szybką pożyczkę ratalną przez internet, musimy znaleźć firmę poza bankową, która posiada taką opcję w swojej ofercie. Zazwyczaj możemy ją zaciągnąć nie tylko bez konieczności kontaktowania się z bankiem, ale nawet bez wychodzenia z domu. W tym celu musimy przejść szereg formalności, których jest jednak znacznie mniej niż w przypadku brania tradycyjnej pożyczki. Zaczynamy od wypełniania wniosku, w którym jesteśmy proszeni o podanie danych osobowych, numeru konta bankowego, formy zatrudnienia, ilość osób na utrzymaniu oraz stan cywilny. Następnym korkiem jest weryfikacja konta. Większość firm umożliwia zweryfikowanie konta na trzy sposoby: czek GIRO, przelew weryfikacyjny oraz aplikacje i systemy weryfikujące. Zanim otrzymamy odpowiedź o zgodzie lub odmowie na udzielenie kredytu, instytucja finansowa dokładnie sprawdza podane przez nas informacje (m.in. dane w KRD i BIK oraz to, czy pożyczkobiorca będzie mógł spłacić należności). Firmy poza bankowe dokonują bardzo szybkiej weryfikacji, dlatego jeżeli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, z pewnością otrzymamy bardzo szybką odpowiedź.

Popularne pożyczki ratalne

Poniżej zamieściliśmy propozycje kilku najpopularniejszych pożyczek ratalnych. Jeżeli potrzebujesz innej oferty zapoznaj się z naszym rankingiem pożyczek pozabankowych.

  • Komentarze
  • 1
Antek
51 Years 9 Miesiące 21 Dni 7 Hours 20 Minutes 21 Seconds ago

Ze swojej strony mogę polecić pożyczkę ratalną na smartney, korzystałem, koszt zdecydowanie najniższy w porównaniu z innymi firmami

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.