• 24 listopada 2015
  • 650
  • Finansowe programy partnerskie

Program partnerski M2M

Jeden z najstarszych finansowych programów partnerskich, program należy do money.pl. W programie można zarabiać dobre pieniądze na promowaniu produktów finansowych. Nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej, nie trzeba nawet posiadać własnej strony internetowej. Program M2M udostępnia bardzo dużo narzędzi. Osoby, które nie posiadają własnej strony internetowej dostaną domenę, szablon strony oraz gotowe komponetny. Dla osób, które prowadzą bloga M2M przygotował wiele różnych modułów, porównywarek i kalkulatorów.

Zaczni zarabiać z M2M

Osoby które dopiero rozpoczynają przygodę z programami partnerskimi mogą liczyć na wsparcie, wiele gotowych narzędzi. Można z marszu rozpocząć „zarabianie” promujać swoją stronę otrzymaną od M2M w mediach społecznościowych, katalogach wyszukiwarkach itp.

Ile można zarobić w M2M?

Rekordzista zarobił w ciągu miesiąca 140 000 zł, nie jest to jedyny przypadek, w ciągu ostatnich kliku lat wydawcy współpracujący z M2M wielokrotnie zarobili podobne kwoty.

Jak najefektywniej zarabiać z M2M?

Trzeba zdobyć jak najwięcej klientów, można korzystać z mediów społecznościowych np popularny facebook, dodawać komentarze na blogach, publikować wpisy na forach internetowych.

Warto założyć własnego bloga, nie musimy kupować domeny ani serwera, bloga można założyć na darmowych platformach blogowych.

Rejestracja w M2M

Convertiser

Convertiser jest platformą, specjalizującą się w programach efektywnościowych, które pomagają reklamodawcom zdobywać nowych klientów, a wydawcom skutecznie monetyzować treści.

Zacznij zarabiać z Convertiser

  • Komentarze
  • 0

Akceptuję regulamin i prywatność

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.