Pożyczki PozabankowePożyczki Gotówkowe

Kalkulator Pożyczek

Kalkulator pożyczek -którą ofertę wybrać?

Przed takim pytaniem staje codziennie setki osób, która oferta spośród wielu propozycji jest najlepsza, na co zwrócić uwagę. Kalkulator pożyczek prawdę Ci powie, sprawdź ile wyniesie rata, porównaj RRSO (rzeczywistą roczną stopę oprocentowania), sprawdź ile wyniesie całkowity koszt pożyczki. Korzystając z kalkulatora pożyczek wybierzesz pożyczkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ile chcesz pożyczyć?


1000


 • SuperGROSZ

  SuperGROSZ
  3.9 out of 5 stars

  Max. kwota pożyczki w SuperGROSZ wynosi 15000 zł, max. okres pożyczki to 48 rat. Pożyczkę może zaciagnąć osoba, która ukończyła 18 lat.

  Weryfikacja w bazach:
  BIK: Nie BIG: Nie ERIF: Nie KRD: Nie

  Aplikuj o pożyczkę

  RRSO: 57,8%


 • Wonga

  Wonga
  3.8 out of 5 stars

  Max. kwota pożyczki w Wonga wynosi 20000 zł, max. okres pożyczki to 60 rat. Pożyczkę może zaciagnąć osoba, która ukończyła 18 lat.

  Weryfikacja w bazach:
  BIK: Tak BIG: Tak ERIF: Tak KRD: Tak

  Aplikuj o pożyczkę

  RRSO: 18%

Porównaj więcej pożyczek

W zależności od Twoich potrzeb sprawdzisz i porównasz na kalkulatorze pożyczek oferty chwilówek, pożyczek ratalnych czy pożyczek pod zastaw, w każdej chwili możesz również sprawdzić opinie o danym pożyczkodawcy. W jednym miejscu sprawdzisz i porównasz oferty większości pożyczkodawców.

Korzystając z kalkulatora pożyczek wybierzesz najlepszą najtańszą ofertę. Kalkulator pożyczek ułatwi Ci wybór, pamiętaj jednak aby zachować zdrowy rozsądek, każda pożyczka to dług, zobowiązanie, które trzeba spłacić. Jeżeli musisz skorzystać z pożyczki pozabankowej zawsze wcześniej porównaj oferty na kalkulatorze pożyczkowym.

Jak korzystać z kalkulatora pożyczek?

Przy każdej ofercie znajdziesz najistotniejsze informacje, które pomogą Ci w podjęci decyzji. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji na temat wybranego pożyczkodawcy, kliknij na nazwę firmy (pod logo firmy).